Допис МПНТР

ОШ "Никола Тесла" обавештава запослене и родитеље, односно друге законске заступнике ученика са садржајем дописа МПНТР.

Допис можете погледати овде.

Уџбеници за школску 2021-2022

Списак уџбеника за школску 2021/2022 по разредима.

ПРВИ

ДРУГИ

ТРЕЋИ

ЧЕТВРТИ

ПЕТИ

ШЕСТИ

СЕДМИ

ОСМИ

Осми разред - календар

Поштовани родитељи и ученици VIII разреда,

Прослеђујем вам Календар активности за спровођење завршног испита за школску 2020/2021. годину и допис Министра просвете, науке и технолошког развоја. КАЛЕНДАР. ДОПИС.

С поштовањем,

Славица Мајсторовић, директор

Дуално образовање

Поштовани ученици 8 разреда, драги родитељи,

Прослеђујемо вам допис помоћника министра за дуално образовање и васпитање др Габријеле Грујић.

Пошто се ближи упис ученика у први разред средње школе, прослеђујемо банер о дуалном образовању како би се ученици на време информисали о дуалним образовним профилима и бенефитима које они са собом носе.

Банер се налази овде.

С поштовањем

С. Мајсторовић, директор

Дан школе

Због тренутне епидемиолошке ситуације, Дан школе обележавамо на овај начин. Презентацију можете погледати на следећем линку.

Свим ученицима, запосленима и родитељима ученика честитам данашњи дан.

Славица Мајсторовић, директор школе

Ви сте овде: Home О школи Вести