Подршка школама у превенцији ширења епидемије

Обавештавамо Вас да је у сарадњи Министарства здравља, Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Института за јавно здравље "Др Милан Јовановић Батут", Светске здравствене организације и УНИЦЕФ-а, припремљен видео материјал (филм) намењен ученицима основних и средњих школа са кључним препорукама за безбедан боравак у школи. Филм се може преузети на линку: https://we.tl/t-P7WJ8BGFHj

Објашњење и упуство о употреби визира погледајте овде.

Контакт института, завода за јавно здравље погледајте овде.

Стручно упуство

Стручно упуство за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основној и средњој школи за школску 2020-2021 и допис погледајте овде и овде.

Упуство о мерама заштите

Упуство о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне и средње школе погледајте овде.

Бесплатни уџбеници 2020/2021

Родитељи ученика, на основу дописа МПНТР, потребно је да прикупимо податке о ученицима који имају право на бесплатне уџбенике. Молимо вас да, ако ученик испуњава услове за бесплатне уџбенике, потребне потврде донесете до 20.6.2020. секретару школе! Услове за уџбеника прочитајте овде!

Организација наставе од 1. јуна!

Организација посебних часова у нашој школи биће организована од понедељка 01.06.2020. до уторка 16.06.2020. године.

Цео допис можете прочитати овде.

Ви сте овде: Home О школи Вести